Poziom 1

Poziom 1

zobacz na planie
Numer telefonu
604 595 813

GABINET PSYCHOLOGICZNY

ALICJA PIECHOWSKA Jestem magistrem psychologii o specjalności psychologii klinicznej i zdrowia, dyplomowanym psychotraumatologiem, absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Sopocie.

Ukończyłam pierwszy etap Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na rozwiązaniu BSFT – szkolenia organizowanego przez Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej
w Łodzi.

Jestem wolontariuszem w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni, gdzie pomagam osobom mającym trudności w rozwiązywaniu własnych problemów życiowych, które doznają jakiejkolwiek formy przemocy lub są w innych trudnych sytuacji życiowych.

Kontakt po zdrowie

Kontakt przeznaczony jest dla osób, które szukają wsparcia, pomocy w poradzeniu sobie z problemami związanymi z samooceną, trudnościami w relacjach z innymi, lękiem, uzależnieniem, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nerwicowymi, oraz które poszukują konsultacji wychowawczych.

Jest to kontakt także dla osób, które doświadczyły silnie stresującej sytuacji (śmierci bliskiej osoby, rozwodu, utraty dziecka, napaści, wypadku, przemocy fizycznej i psychicznej, poważnej choroby), jak również dla osób wykonujących pracę szczególnie niebezpieczną wiążącą się z zagrożeniem zdrowia lub życia – w wyniku czego mają różne stany emocjonalne.

Pracę opieram na całościowym podejściu do klienta, szukając źródła doświadczanych trudności, a jej celem jest przywrócenie równowagi. Szanuję historię życia każdego klienta.

Kiedy potrafimy rozpoznać swoje uczucia i sposób myślenia, wtedy potrafimy poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

Konsultacje indywidualne, partnerskie/małżeńskie oraz dotyczące dzieci.

Nie rezygnując ze zdrowia

Istnieje możliwość konsultacji terapeutycznej bez wychodzenia z domu przez telefon lub on-line, po wcześniejszym umówieniu się.

Poziom 1

LABORATORIUM ANALIZ MEDYCZNYCH

Poziom 1

ELKA SCHOOL